Новини Снимки Видео Зала на славата Фензона За нас

22 медала донесоха състезателите на ABC FIGHT CLUB от Държавното първенство по кик бокс гр.Габрово 2018

Картинка в ABC Club

Състезателите на ABC FIGHT CLUB се представиха отлично, като се пребориха за 9 златни, 8 сребърни и 5 бронзови отличия от  ДОП по кик бокс провело се в гр.Габрово на 03-04.11.2018г.
Дебютантът Силян Попов се пребори за злато и в двата стила за деца 11~ 12год. в категория до 28кг.
Утвърдената международна състезателка Екатерина Иванова, носителка на редица титли по Кик бокс и Таекуон-до отново се представи на ниво и спечели златото в стил кик лайт, категория девойки младша възраст до 50кг.
Цветелин Кръстанов се пребори за златото в стил кик лайт до 57 кг и сребро в лайт контакт при юноши младша възраст.
Дебютантът в кик лайт контакт, Виктор Велчев взе сребро в категория до 42кг при децата.
Майкъл Спасов, който също дебютира на татамито се пребори за сребро в кик лайт контакт и бронзов медал на лайт контакт при деца 11-12год. в категория 37кг.
Даниел Георгиев- два бронза в двата стила при юноши младша в категория 47кг.
Ивон Димова - два сребърни медала в двата стила категория деца 12-13год. 42кг.
Елена Любомирова спечели при девойките младша възраст до 46кг сребро в кик лайт и бронз в лайт контакт.
Габриел Витков взе златото в двата стила кик лайт и лайт контакт при ЮСВ до 63кг.
Александра Димитрова за трета поредна година спечели златото при девойките в стил кик лайт ( тази година на ДСВ до 50кг) и бронз в стил лайт контакт.
Валентина Тодорова за шеста поредна година спечели републиканската титла при девойките по кик бокс.
Павел Василев се представи отлично при ЮСВ в категория до 94кг и се пребори за златния медал.
Дебютантите при юноши старша възраст
Алек Панайотов в категория до 89кг - два сребърни медала - кик лайт и лайт контакт. Николай Симеонов - бронз в стил кик лайт.